Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mrągowo: Policjanci odzyskali auto skradzione na terenie Niemiec

Mrągowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 37-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Biskupcu. Funkcjonariusze podczas tej samej interwencji odzyskali skradzione na terenie Niemiec auto, którym poszukiwany się poruszał. 37-latek trafił do aresztu.

Wczoraj po godzinie 13.00 policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na 37-letniego mężczyznę niosącego bańkę z paliwem z jednej ze stacji paliw. Policjanci rozpoznali w nim poszukiwanego. Policjanci podążali za mężczyzną. Zatrzymali go w momencie, gdy wlewał paliwo do zaparkowanego ulicę dalej vw tourana.

Funkcjonariusze niezwłocznie sprawdzili dane mężczyzny oraz samochodu w policyjnych systemach. Wtedy ich przypuszczenia się potwierdziły - mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu celem doprowadzenia do aresztu śledczego do odbycia 40 dni pozbawienia wolności.
Mało tego. Okazało się też, że w marcu tego roku vw touran został skradziony na terenie Niemiec. Ponadto w jego wnętrzu znajdowały się dwie polskie tablice rejestracyjne skradzione na terenie Olsztyna.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj zostanie przewieziony do najbliższego aresztu.

(dk/rj)

Powrót na górę strony