Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Jechał „pod prąd” na S7, stracił prawo jazdy

Ostródzcy policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który jechał „pod prąd” na krajowej 7. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem, 57-latek stworzył realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mężczyzna, tłumaczył funkcjonariuszom, że nie wie jak to się stało. Za swoje zachowanie, kierowca stracił uprawnienia.

Zdziwienie i przerażenie musiało rysować się na twarzach kierowców, którzy w niedzielny poranek (05.03.2017) ruszyli w podróż w stronę Gdańska. Oficer dyżurny ostródzkiej komendy, otrzymał informację od kierowców poruszających się krajową 7, że na wysokości Miłomłyna, w kierunku Warszawy, pod prąd jedzie samochód. Po tej informacji, natychmiast we wskazane miejsce pojechał  patrol prewencji.

Nieodpowiedzialny kierowca po chwili został zatrzymany. Kierowcą, okazał się 57-letni mieszkaniec gminy Stare Juchy. Mężczyzna nie wiedział jak się stało,, że wjechał na S7 pod prąd. Na szczęście jego jazda nie zakończyła się tragedią.

Kierujący volkswagenem, został zbadany przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało, był trzeźwy. 57-latkowi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Jk/kw

Powrót na górę strony