Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn/Ełk : Trudne warunki na drodze - Policjanci apelują o ostrożnośc

Padający śnieg i trudne warunki atmosferyczne wymagają od uczestników ruchu drogowego zachowania szczególnej ostrożności i bezwzględnego przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wczoraj w powiecie ełckim policjanci pracowali na miejscu wypadku i 6 kolizji. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. W Olsztynie policjanci kierowali ręcznie ruchem po dwóch kolizjach.

Ełk:

Wczoraj (08.02.2017) po godzinie 14:00 oficer dyżurny otrzymał informację o wypadku drogowym pomiędzy Stradunami i Przytułami. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Peugeot Boxer na zaśnieżonej drodze wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie pojazd zjechał do rowu po przeciwnej stronie drogi i uderzył w skarpę. 40-letni kierowca doznał ogólnych potłuczeń ciała i rany ciętej głowy. Do szpitala trafił również pasażer peugeota. Zmiana pogody i warunków drogowych sprawiły, że wczoraj na drogach powiatu ełckiego policjanci odnotowali także sześć kolizji. Żadna z osób w nich uczestniczących nie odniosła poważniejszych obrażeń

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Olsztyn:

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Krasickiego i Synów Pułku w Olsztynie. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący  autobusem miejskim skręcając w lewo nie ustąpił pierszeństwa przejazdu volkswagenowi jadącemu na wprost.  Pojazdy zderzyły się, jednak nikt nie został ranny.

Utrudnienia w ruchu miały miejsce także na ul. Lubelskiej w Olsztynie. Pojazd ciężarowy zablokował pas ruchu prowadzący z Barczewa w kierunku miasta.  W obu przypadkach policjanci ręcznie kierowali ruchem by mieszkańcy na czas mogli dojechać do pracy, szkół i przedszkoli.

(akdn/mp/rj)

Powrót na górę strony