Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warm.: Świętując urodziny podpaliła partnera. Została zatrzymana

Wczoraj do policyjnego aresztu trafiła mieszkanka gminy. Pijana kobieta świętując swoje 55-urodziny usiłowała podpalić śpiącego w łóżku partnera. Mężczyzna w porę się obudził i ugasił palące się na pościeli rzeczy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.11.16) po godzinie 20:00. Na miejsce awantury pojechał policyjny patrol. W rozmowie z pokrzywdzonym mężczyzną policjanci ustalili, że jego partnerka po powrocie do domu bez wyraźnej przyczyny zapaliła gazety i czapkę i usiłowała podpalić śpiącego w tym czasie mężczyznę. Pokrzywdzony na szczęście obudził się, zagasił płonące rzeczy i poinformował o zajściu funkcjonariuszy.

W trakcie interwencji policjantów pijana kobieta zachowywała się agresywnie wobec partnera, nie reagowała na polecenia mundurowych do zachowania zgodnego z prawem. Mieszkanka gminy przyznała funkcjonariuszom, że chciała podpalić śpiącego konkubenta. Poinformowała również, że właśnie obchodzi swoje 55-urodziny.

Policjanci zatrzymali kobietę w policyjnej celi. Funkcjonariusze wszczęli w rodzinie pokrzywdzonego mężczyzny procedurę Niebieskiej Karty. W chwili obecnej mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 

(mk/rj)

Powrót na górę strony