Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mrągowo: Stracił prawo jazdy, bo wyprzedzał na przejściu dla pieszych

Mrągowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu piratowi drogowemu. 23-latek wyprzedzał przed przejściem dla pieszych. Piesi, by uniknąć zderzenia z autem musieli się cofnąć z pasów.

Wczoraj (06.11.2016) po godz. 17:00 mrągowscy policjanci uchu drogowego interweniowali na ulicy Kolejowej. Tam według zgłoszenia kierowca audi rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego w rejonie przejścia dla pieszych.

Z relacji świadków wynikało, że 23-latek wykonał manewr wyprzedzania bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Niestety wykonał to w momencie, gdy kierujący innym pojazdem hamował, by umożliwić bezpieczne przejście na drugą stronę jezdni dwóm osobom. Piesi musieli cofnąć się z przejścia, by uniknąć zderzenia z autem.

Za popełnione wykroczenie policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy.

(DK/TM)

Powrót na górę strony