Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Węgorzewo: Zatrzymany z narkotykami tłumaczył, że to proszek do czyszczenia komputera

Węgorzewscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że to proszek do czyszczeni komputera, który sam zażywa. Za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat więzienia.

Wczoraj (03.11.2016) wieczorem policjanci wydziału kryminalnego podczas służby zwrócili uwagę na mężczyznę, którego znali już wcześniej w związku z popełnionymi przez niego przestępstwami narkotykowymi. 35-latek na widok zbliżających się funkcjonariuszy zaczął nerwowo się zachowywać i chciał ukryć się w budynku. Nieskutecznie. Mundurowi zatrzymali mężczyznę w korytarzu jednego z pomieszczeń w centrum Węgorzewa.

Zatrzymany nie ukrywał, że posiada przy sobie biały proszek. Okazał go policjantom tłumacząc, iż to proszek do czyszczeni komputera i czasami go zażywa. Funkcjonariusze po dokładnym sprawdzeniu zatrzymanego ujawnili przy nim kilka saszetek foliowych z proszkiem oraz wagę elektroniczną. 35-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi.

Jeżeli potwierdzi się, że zabezpieczona substancja to narkotyki, to za posiadanie środków odurzających mężczyznie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności

(AF/TM)

 

Powrót na górę strony