Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warmiński: Motocykl zderzył się z osobówką

Lidzbarscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Orneta-Lidzbark Warmiński. Kierujący motocyklem zderzył się czołowo z osobowym mitsubishi. Poszkodowani w wypadku, motocyklista i małżeństwo z pojazdu zostali przetransportowani do szpitali.

 

 

Wczoraj około godziny 18:00, oficer dyżurny lidzbarskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 513 Orneta – Lidzbark Warmiński, w okolicach m. Runowo doszło do wypadku drogowego.  Funkcjonariusze będący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motorem suzuki zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym m-ki Mitsubishi Space Star, którym podróżowało małżeństwo. Motocyklista z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala w Bartoszycach, gdzie po przebadaniu został wypisany do domu. Natomiast podróżujące mitsubishi małżeństwo - 53-letnia kobieta i jej 53-letni mąż z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani przez śmigłowiec pogotowia lotniczego i karetkę pogotowia do szpitali w Olsztynie. 

 

Ruch w miejscu zdarzenia przez ponad 3 godziny odbywał się wahadłowo. W chwili obecnej trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

mk/kw

Powrót na górę strony