Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Kolizyjny poniedziałek na drogach powiatu szczycieńskiego

Początek tygodnia i powrót do pracy po weekendowym wypoczynku bywa czasami wyjatkowo trudny i pechowy. Tak jak dla trojga kierowców w powiecie szczycieńskim, którzy brali udział w kolizjach. W okolicach Gromu na bok przewróciła się cysterna z mlekiem. Na trasie Jedwabno-Dłużek osobowa honda wjechała do rowu, a przed jednym ze sklepów w Szczytnie auto stoczyło się z wzniesienia wjeżdżając w drzwi sklepu. W każdym z tych przypadków kierujący byli trzeźwi i na szczęście nikomu nic się nie stało.

Miniony poniedziałek (06.09.2016) okazał się niezwykle pechowy dla trojga kierowców, którzy poruszali się po drogach powiatu szczycieńskiego.

Rano w okolicach miejscowości Grom, kierujący cysterną z mlekiem najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia z wbiegającą na drogę zwierzyną leśną, wykonał manewr skrętu kierownica, który spowodował, że pojazd przewrócił się na bok. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy i nie doznał żadnych obrażeń.

Następnie przed południem 25-letni kierowca osobowej hondy jadąc trasą Jedwabno-Dłużek, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze i zjechał do rowu. 25-latek był trzeźwy, nie potrzebował pomocy medycznej.

Natomiast w godzinach popołudniowych na parkingu przed jednym ze sklepów w Szczytnie, kierująca VW Passatem zaparkowała auto, nie zabezpieczając go prawidłowo i samochód zjechał uderzając w drzwi sklepu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

(ESz/TM)

Powrót na górę strony