Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Pokłócił się z partnerką, zrzucił ją z motoroweru i przejechał po jej nodze. Nietrzeźwy 37-latek został zatrzymany

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali 37-latka, który motorowerem nietrzeźwy wracał z imprezy wioząc swoją partnerkę. Podczas jazdy doszło między nimi do kłótni. Mężczyzna tak się zdenerwował, że zrzucił kobietę z jednośladu i ranił ją pojazdem w nogę. Mężczyzna w rozmowie z policjantami zmieniał swoją wersję wydarzeń, jednak żadna nie była wiarygodna. Marek K. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W minioną sobotę o godz. 23:45 do oficera dyżurnego kętrzyńskiej policji zadzwoniła kobieta i poinformowała, że jej konkubent przejechał po niej motorowerem. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Pod wskazanym adresem zastali zgłaszającą, która powiedziała funkcjonariuszom, że wspólnie ze swoim partnerem wracała motorem z imprezy zakrapianej alkoholem.

Podczas jazdy między parą doszło do kłótni i w jej trakcie mężczyzna zrzucił kobietę do przydrożnego rowu. Z relacji kobiety wynikało, że gdy wstała, 37-letni Marek K. próbował ją potrącić. Po tym jak upadła na jezdnię mężczyzna przejechał po jej nodze. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości pary wykazało, że oboje byli nietrzeźwi.

Zarówno 28-letnia Justyna P. jak i Marek K. mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna, początkowo twierdził, że wieczór spędził przed telewizorem w domu. Później zmienił wersję „przypominając sobie”, że spotkał się ze znajomymi, którzy odwieźli go do domu.

37-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co może mu grozić kara nawet 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień nawet na 15 lat.

(MD/TM)

Powrót na górę strony