Gołdap: Włamał się do restauracji, został zatzymany - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gołdap: Włamał się do restauracji, został zatzymany

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego gołdapskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku 34-letniego sprawcę włamania do restauracji. Mężczyzna dostał się do lokalu przez okno, jednak nie zdążył nic ukraść, bo został zaskoczony przez alarm i mundurowych. Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (15/16.08). Około godz. 2:00 policjanci prewencji patrolujący teren miasta usłyszeli alarm antywłamaniowy dobiegający z jednej z miejscowych restauracji. Funkcjonariusze niezwłocznie postanowili to sprawdzić. Chwilę później sytuacja się wyjaśniła. Na miejscu mundurowi zatrzymali 34-letniego mężczyznę.

Policjanci ustalili, że dostał się on do wnętrza lokalu pokonując zabezpieczenie jednego z okien. Nie zdążył nic jednak ukraść, bo został zaskoczony alarmem i nagłą obecnością policjantów.

34-latek trafił do policyjnego aresztu. Choć nie zdążył niczego ukraść, nie uniknie odpowiedzialności. Już zostały mu przedstawione zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem.

Policjanci zawnioskowali o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

 

(ab/rj)

Powrót na górę strony