Pisz: Zasnął za kierownicą i uderzył samochód - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Zasnął za kierownicą i uderzył samochód

Na trasie Pisz – Orzysz doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus jechał od strony Orzysza. Najprawdopodobniej z powodu zmęczenia zasnął za kierownicą. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył jadącego z naprzeciwka Forda Kuga. Kierującą tym pojazdem przewieziono z obrażeniami do szpitala w Piszu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

W poniedziałek po godz. 11.00 na drodze krajowej między Piszem a Orzyszem doszło do wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce  w rejonie skrzyżowania do miejscowości Nowe Guty. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus jechał od strony Orzysza w kierunku Pisza. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tylne lewe koło pojazdu marki Ford Kuga jadącego z naprzeciwka. Na skutek zderzenia focus zjechał do rowu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej na skutek zmęczenia zasnął za kierownicą. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Kierująca fordem kuga z obrażeniami przewieziona została do szpitala w Piszu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 

(as/rj)

Powrót na górę strony