Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Zatrzymał się, by pomóc kierującej z samochodem w rowie. W jego auto wjechalo rozpędzone BMW i spłonęło na miejscu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie Kokoszki-Spychowo w gminie Rozogi. Kierująca chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechała autem do rowu. Z pomocą przybył jej inny kierowca. Mężczyzna prawidłowo oznakował pojazd i drogę, by pomóc wyciągnąć auto z rowu. Nagle w jego samochód uderzyło rozpędzone BMW. W wyniku uderzenia auto stanęło w płomieniach. Samochód spłonął doszczętnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (26.06.2016) przed północą szczycieńscy policjanci wraz ze strażakami pracowali na miejscu bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

W gminie Rozogi na trasie miedzy miejscowościami Kokoszki i Spychowo, kierująca VW Passatem, chcąc uniknąć zderzenia z sarną, zjechała autem do rowu. Po kilkunastu minutach z pomocą przybył jej kierowca osobowego Audi. Mężczyzna zabezpieczył prawidłowo miejsce i rozpoczął wyciąganie VW z rowu.

Nagle nadjechało rozpędzone BMW, które uderzyło w audi. W wyniku bardzo silnego uderzenia uderzenia, BMW stanęło w płomieniach. Samochód spłonął doszczętnie.

  • BMW, które uderzyło w Audi
    BMW, które uderzyło w Audi
  • BMW, które uderzyło w Audi
    BMW, które uderzyło w Audi

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowca BMW nie dość, że stracił samochód to został także ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(ESz/TM)

Powrót na górę strony