Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Pijani rodzice, a pod ich opieką malutkie dzieci

Najpierw wspólnie pili alkohol, później pijani kłócili się w obecności dzieci. Przed sądem rodzinnym i nieletnich swoje nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczyć będą rodzice, którzy pijani sprawowali opiekę nad dziećmi. Chłopcy w wieku 3 lata i 12 miesięcy zostali przekazani pod opiekę trzeźwym opiekunom.

W miniony piątek (24.06.2016) tuż przed godz. 22:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, że jego pijana partnerka awanturuje się. Pod wskazany adres pojechali policjanci. Funkcjonariusze podjeżdżając pod jeden z budynków w gminie Kętrzyn zauważyli, że na podwórku przebywa kobieta z dwójką malutkich dzieci. Policjanci w trakcie rozmowy ustalili, że pomiędzy nią, a jej 22- letnim konkubentem doszło do awantury słownej po której wspólnie z dziećmi opuściła mieszkanie i czekała na przyjazd policji przed budynkiem.

Jak się okazało zarówno mężczyzna i kobieta byli pijani. Jak oświadczyli wcześniej spożywali alkohol i wypili wspólnie po kilka piw. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że w mieszkaniu pod ich opieką przebywała dwójka malutkich dzieci. Chłopcy w wieku 3 lata i 12 miesięcy zostali przekazani pod opiekę trzeźwym opiekunom.

O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

(EP/TM)

Powrót na górę strony