Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Zapraszamy na plażę - II Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

Po raz drugi nad jeziorem Ukiel na boiskach do siatkówki plażowej Centrum Rekreacyjno-Sportowego "Ukiel" w Olsztynie, spotkają się żeńskie drużyny, które zawalczą o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Wśród dziesięciu walczących drużyn znajdą się te reprezentujące służby mundurowe, a także inne instytucje. Zapraszamy do kibicowania!

II Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna i Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawodniczki na boiska CRS „UKIEL” w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej 1 wybiegną w piątek 17 czerwca o godz. 9:30

W turnieju wystąpią m.in. zawodniczki reprezentujące Straż Graniczną, które z pewnością będą chciały obronić tytuł najlepszej drużyny turnieju zdobyty w zeszłym roku. Naprzeciw nim staną reprezentantki m.in. Urzędu Celnego, Urzędu Marszałkowskiego, Sądu Rejonowego, Komendy Powiatowej Policji z Iławy, Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i gospodynie turnieju z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Podczas pierwszego Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie w zeszłym roku pogoda zmusiła organizatorów i zawodniczki do przeniesienia rywalizacji na zadaszone boisko CRS "UKIEL". Nie przeszkodziło to jednak zaciętej rywalizacji, a o tym jak ona przebiegła pisali śmy na naszej stronie internetowej (Stempelki meczem finałowym przypieczętowały swoje zwycięstwo).

 

Turniej rozgrywany w ramach obchodów 97 rocznicy powstania policji organizowany jest przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie, we współpracy z Ośrodkiem Sportu-Rekreacji w Olsztynie. Medialnie organizatorów wspierają Gazeta Olsztyńska, TVP 3 Olsztyn i Radio Olsztyn.

(TM)

Powrót na górę strony