Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mrągowo: Wygonił bosą partnerkę z mieszkania na mróz. Został zatrzymany

Policjanci zatrzymali awanturnika, po tym jak zachowywał się agresywnie wobec swojej partnerki. 45-letni mężczyzna był pijany. Miał 1 promile alkoholu w organizmie. To kolejny taki przypadek, kiedy policjanci interweniowali, aby odizolować sprawcę przemocy domowej od ofiary.

Wczoraj przed godziną 16.00 oficer dyżurny mrągowskiej policji został zaalarmowany o awanturze domowej w jednej z rodzin na terenie gminy Mikołajki. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Tam ustalili, że 45-letni mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką. W trakcie, gdy wspólnie spożywali alkohol mężczyzna zaczął ją wyzywać, szarpać za ubrania i ciągnąć za włosy. W pewnym momencie wygonił bosą partnerkę z mieszkania na zewnątrz. 

Mężczyzna nie uspokoił się również w obecności policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali krewkiego mężczyznę w policyjnym areszcie. Dzięki temu kobieta mogła powrócić do mieszkania. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 45-latka. Mężczyzna  miał 1 promil alkoholu w organizmie.

(dk/rj)

Powrót na górę strony