Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warm.: Śmiertelny wypadek na W-511. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 40-lenia kobieta, pasażerka osobowego fiata. Kierujący pojazdem z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed północą w pobliżu miejscowości Nowa Wieś Wielka, na trasie Lidzbark Warmiński – Górowo Iławeckie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia, przed 55-letnim kierowcą fiata seicento najprawdopodobniej na jezdnię wybiegła zwierzyna leśna. Mężczyzna wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia zginęła 40-letnia pasażerka auta. Kierujący fiatem z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Bartoszycach. Mężczyzna był trzeźwy.
Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia do wczesnych godziny porannych. Technik kryminalistyki oraz grupa dochodzeniowo – śledcza wykonali oględziny pojazdu oraz zabezpieczyli ślady. Teraz funkcjonariusze ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

 

 

(mk/rj)

Powrót na górę strony