Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

WOŚP: Gratka dla kibiców siatkówki. Policjanci przekazali na licytację wyjątkowe piłki i koszulkę

Podczas tegorocznego Finału WOŚP policjanci z KWP w Olsztynie na licytację przekazali dwie wyjątkowe piłki i strój piłkarski. Jest to wyjątkowa gratka szczególnie dla fanów siatkówki, ponieważ przekazane piłki przyozdobione są autografami trenera polskiej reprezentacji Stephane'a Antigi oraz naszych kadrowiczów.

Jedna z piłek to prezent od Stephane'a Anitgi trenera reprezentacji Polski siatkarzy, którą sportowiec wręczył naczelnikom Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Olsztynie i dw. z Cyberprzestępczością KWP w Olsztynie w grudniu ubr. podczas gali wręczenia „Złotych Blach”.

Druga piłka została zdobyta przez drużynę policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie podczas Turnieju Służb Mundurowych w piłce siatkowej o puchar Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Olsztynie, który odbył się 5-6 listopada 2015 z okazji Święta Niepodległości. Na piłce z Mistrzostw Świata znajdują się podpisy polskich kadrowiczów. W turnieju uczestniczyło osiem zespołów, olsztyńscy policjanci okazali się najlepsi.

Ostatni przekazany przez policjantów na aukcje przedmiot to strój piłkarski, który pochodzi z II Ogólnopolskiego Turnieju Kobiet i Mężczyzn w  Piłce Nożnej, który odbył się we wrześniu 2015r. w Olsztynie.

Powyższe przedmioty zostaną zlicytowane na scenie ustawionej na olsztyńskiej starówce.

 

Powrót na górę strony