Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Znaczne ilości narkotyków zabezpieczone w mieszkaniu 20-latka

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna w mieszkaniu miał ponad 100 gramów częściowo poporcjowanej marihuany. Zaskoczony 20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za rozprowadzanie narkotyków i posiadanie ich znacznych ilości Kamilowi L. grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Ostródzcy kryminalni rozpracowując sprawę posiadania narkotyków przez jednego z mieszkańców miasta weryfikowali wszystkie informacje na ten temat. Kiedy zebrali wystarczające dowody, zapukali do domu młodego mieszkańca Ostródy. 20-latka akurat nie było w domu, a drzwi otworzył jeden z człoków rodziny. W trakcie kiedy policjanci przeszukiwali pokój podejrzewanego 20-latka, zaskoczony mężczyzna wrócił do domu. Funkcjonariusze znaleźli tam ponad 100 gramów marihuany, częściowo poporcjowanej w woreczkach strunowych oraz specjalną wagę.

  • Kamil L. zatrzymany za zosprowadzanie i posiadanie narkotyków
    Kamil L. zatrzymany za zosprowadzanie i posiadanie narkotyków
  • Zabezpieczone narkotyki
    Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone pieniądze i woreczki
    Zabezpieczone pieniądze i woreczki

Film Zatrzymany

Pobierz plik Zatrzymany (format mp4 - rozmiar 2.46 MB)

Zabezpieczono też pieniądze, które mężczyzna trzymał razem z narkotykami. Kamil L. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podczas przesłuchania młody mieszkaniec Ostródy usłyszał zarzut udzielania narkotyków oraz posiadania ich znacznych ilości. Policjanci docierają teraz do osób, które zaopatrywały się u 20-latka w substancje odurzające.

20-letni mieszkaniec Ostródy za to co zrobił, odpowie przed sądem. Może mu grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(BB)

Powrót na górę strony