Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warm.: Trzy osoby ranne w zderzeniu dwóch osobówek

Do groźnie wyglądajacego wypadku doszło nad ranem na drodze K-51. Kilka kilometrów za Lidzbarkiem Warmińskim czołowo zderzyły się dwie osobówki. Poszkodowane w wypadku 3 osoby trafiły do szpitali z ciężkimi obrażeniami ciała. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony przez 3 godziny.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 7:00 na drodze K-51, kilka kilometrów za Lidzbarkiem Warmińskim. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia drogowego, jadący w kierunku Olsztyna kierowca volkswagena passata z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowym peugotem, którym podróżowały dwie kobiety.

W wyniku odniesionych obrażeń 21-letni kierowca passata, mieszkaniec powiatu szczycieńskiego oraz dwie kobiety, mieszkanki Lidzbarka Warmińkiego z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali w Olsztynie i Bartoszycach.

Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu. Policjanci wytyczyli objazdy i kierowali ruchem. W chwili obecnej funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

(MK)

 

Powrót na górę strony