Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda, Morąg: Sprawdź, czy twoje auto jest gotowe na zimę. Po raz kolejny bezpłatne przeglądy samochodów dla wszystkich kierowców

Już w najbliższą sobotę, 24 października na wybranych stacjach diagnostycznych powiatu ostródzkiego po raz kolejny kierowcy będą mogli za darmo sprawdzać stan techniczny swoich samochodów. Akcja jest organizowana wspólne przez policjantów, diagnostów i Starostwo Powiatowe w Ostródzie po to, aby auta były jak najlepiej przygotowane do zimy. Sprawny samochód, to większe szanse na bezpieczną jazdę.

Realizowany od kilku lat projekt skierowany jest do wszystkich kierowców samochodów, którzy chcieliby bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego auta, a także porozmawiać z policjantami ruchu drogowego lub diagnostami na temat bezpieczeństwa na drodze. Samochody do sezonu zimowego trzeba dobrze przygotować. Właściciele nie zawsze są w stanie sami sprawdzić, jakie elementy uległy zużyciu lub uszkodzeniu. Policjanci zalecają fachową kontrolę najważniejszych układów w pojeździe. Przede wszystkim tych, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Stacje diagnostyczne, w których 24 października br. będzie przeprowadzona akcja:

1.  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Plebiscytowa 3 w Ostródzie

2. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "STALZŁOM" sp. z o.o. ul. Bukowa 2, Kajkowo.
3.  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „Alicja” ul. Leśna 25 w Morągu.

4.  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Brzozowa 6 w Łukcie

Policjanci i diagności zapraszają wszystkich zainteresowanych.

bb/af

  • Policjant sprawdzający auto podczas ubiegłorocznej akcji
Powrót na górę strony