Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Węgorzewo: Nowy radiowóz dla policjantów

Policjanci z Węgorzewa otrzymali nowy, oznakowany radiowóz. Opel corsa został zakupiony dzięki dofinansowaniu Urzędu Miejskiego w Węgorzewie oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji. Przekazany samochód wykorzystywany będzie podczas codziennej służby.

Dziś, w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie odbyło się uroczyste przekazanie nowo zakupionego radiowozu. Oznakowany opel corsa został sfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Węgorzewie oraz z budżetu Komendy Głównej Policji. Klucze do nowego radiowozu przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie insp. Kazimierza Surowiec Burmistrz Węgorzewa Pan Krzysztof Piwowarczyk.

Insp. Kazimierz Surowiec podziękował Burmistrzowi Węgorzewa za okazaną pomoc i wsparcie. Podkreślił, że ta inicjatywa świadczy o bardzo dobrej współpracy z Policją, jak również o zaangażowaniu samorządu we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Na koniec przemówienia komendant dodał, że jest to już trzeci samochód, który został zakupiony i przekazany węgorzewskim policjantom dzięki dofinansowaniu lokalnych samorządów.

Przekazany opel corsa wykorzystywany będzie podczas codziennej służby.

gm/af

  • Przekazanie nowego radiowozu
  • Nowy radiowóz
Powrót na górę strony