Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Najpierw traktorem zepchnął żonę do stawu, a potem sam wjechał do wody. Pijany sprawca został zatrzymany

Mieszkanka gminy Dźwierzuty wezwała policję, ponieważ została zepchnięta do stawu ciągnikiem, którym kierował jej nietrzeźwy mąż. On sam także wjechał traktorem do wody. Na miejscu interwencji policjanci zatrzymali 56-letniego pijanego małżonka poszkodowanej. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało. Obecnie policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i sytuację rodziny.

Wczoraj około godziny 18.00 oficer dyżurny szczycieńskich policjantów otrzymał nietypowe zgłoszenie od 51-letniej mieszkanki jednej z miejscowości w gminie Dźwierzuty. Kobieta poinformowała policjanta, że została zepchnięta do stawu ciągnikiem, którym kierował jej nietrzeźwy mąż.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że małżeństwo przed zdarzeniem pokłóciło się i zdenerwowana zachowaniem pijanego i wulgarnego męża kobieta poszła nad staw łowić ryby. Po chwili, przez pole nadjechał ciągnikiem nietrzeźwy 56-latek, który najpierw traktorem zepchnął małżonkę do wody, a następnie sam wjechał do stawu.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała lekkich obrażeń ciała. 56-latek do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci obecnie ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia, w tym aspekt ewentualnego znęcania się mężczyzny nad kobietą. 

pk/af

Powrót na górę strony