Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nidzica: Najpierw kłótnia, potem ugodzenie nożem. Policja ma sprawców

Do sprzeczki zakończonej ugodzeniem nożem obywatela Ukrainy doszło ubiegłej nocy w pobliżu stacji paliw w Nidzicy. Policjanci szybko ustalili, że to 27-letni Rafał S. oraz jego kolega 31-letni Sebastian Sz. Mogą być odpowiedzialni za uszkodzenie ciała i ciężki uszczerbek na zdrowiu 30-latka. Sprawcy w policyjnym areszcie trzeźwieją i czekają na zarzuty.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 4.00 w okolicy stacji paliw w Nidzicy. Jak wstępnie ustalono, pomiędzy obywatelem Ukrainy, a Rafałem S. oraz Sebastianem Sz. doszło do sprzeczki, po czym jeden ze sprawców 27-letni Rafał S. uderzył pokrzywdzonego głową w twarz. Mężczyźni zaczęli się wzajemnie szarpać. Z ustaleń przebiegu wydarzeń wynika, że następnie 31-letni Sebastian Sz. wyjął nóż i ugodził nim w brzuch obywatela Ukrainy. Poszkodowany mężczyzna został po zdarzeniu zabrany do szpitala, gdzie zaraz trafił na stół operacyjny z uszkodzeniami narządów wewnętrznych zagrażających jego życiu.

Policjanci  do rana zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zbierali dowody i przesłuchiwali świadków.

Nidziccy funkcjonariusze bardzo szybko ustalili sprawców tego zdarzenia. W chwili zatrzymania obaj mieli ponad półtora promila w organizmie. Dziś usłyszą zarzuty.

psz/af

Powrót na górę strony