Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Iława: Wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej w gminie Zalewo. Kierujący samochodem renault będąc na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka zespołem pojazdów Daf wraz z naczepą. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem renault poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj na trasie Zalewo – Stary Dzierzgoń w gminie Iława po godzinie 6:30 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń  policjantów wynika,  że kierujący samochodem dostawczym renault 46–letni mieszkaniec Braniewa, będąc na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka zespołem pojazdów DAF wraz z naczepą. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem renault poniósł śmierć na miejscu. Natomiast kierujący DAF-em został przetransportowany do szpitala w Elblągu, gdzie pozostał na obserwacji.

Na miejscu tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki.

 • Wypadek w gminie Zalewo
  Wypadek w gminie Zalewo
 • Wypadek w gminie Zalewo
  Wypadek w gminie Zalewo
 • Wypadek w gminie Zalewo
  Wypadek w gminie Zalewo
 • Wypadek w gminie Zalewo
  Wypadek w gminie Zalewo

Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach wypadku.

Powrót na górę strony