Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lidzbark Warm.: Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego zdarzenia drogowego

W Miłogórzu na trasie K-51 kierująca fiatem punto na łuku drogi wpadła w poślizg i zderzyła się z peugeotem, a następnie z dostawczym iveco. Ranna w zderzeniu 33-latka z urazem nogi oraz dwoje podróżujących z nią dzieci zostali przetransportowani do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia przez około 2 godziny odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 10:00 na krajowej 51 w miejscowości Miłogórze. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu, kierująca fiatem punto w kierunku Olsztyna na łuku drogi wpadła w poślizg, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w bok dostawczego peugeota. Następnie 33-latka „odbiła się” od pojazdu i zderzyła się czołowo z dostawczym iveco.

  • Uszkodzone w kolizji pojazdy
    Uszkodzone w kolizji pojazdy
  • Uszkodzone w kolizji pojazdy
    Uszkodzone w kolizji pojazdy
  • Uszkodzone w kolizji pojazdy
    Uszkodzone w kolizji pojazdy

W wyniku tego zdarzenia kierująca, mieszkanka gm. Bartoszyce z urazem nogi oraz dwoje podróżujących z nią dzieci w wieku 14 i 8 lat zostali przetransportowani do szpitala w Bartoszycach.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zebrali ślady mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku.

Ruch przez około 2 godziny odbywał się wahadłowo. Wszyscy kierujący uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Powrót na górę strony