Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Znaleziono ciało mężczyzny, pomóż ustalić jego tożsamość

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności identyfikacyjne w sprawie ujawnionych w dniu 15 lipca zwłok mężczyzny w kompleksie leśnym na terenie gminy Olsztynek. Z uwagi na brak możliwości identyfikacyjnych, zwracamy się z prośbą do osób z całej Polski, które w przeciągu ostatnich kilku miesięcy straciły kontakt z osobą im bliską, bądź znajomym, który interesował się wspinaczką na wysokościach, o kontakt telefoniczny z policjantką prowadzącą czynności 537-682-177.

Ważne! Mężczyzna miał na sobie specjalistyczne buty taternicze do wspinania się na drzewa oraz specjalistyczną latarkę tzw. czołówkę z wyrytą na niej literą "W".

Wszystko wskazuje na to, że mogła to być osoba, która z zamiłowania zajmowała się wspinaczką bądź też wykonywała taki zawód.  
Niewykluczone, że mężczyzna pochodził spoza województwa warmińsko-mazurskiego, a do Olsztynka przyjechał pociągiem.

Z uwagi na brak możliwości identyfikacyjnych, zwracamy się z prośbą do osób z całej Polski, które w przeciągu ostatnich kilku miesięcy straciły kontakt z osobą im bliską, bądź znajomym, który interesował się wspinaczką na wysokościach, o kontakt z olsztyńską Policją.

Telefon bezpośredni do policjanta prowadzącego czynności to 537-682-177 lub 997.

Powrót na górę strony