Po godzinach dźwigają ciężary i zdobywają medale reprezentując Policję

IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu RAW we Wrocławiu zakończyły się sportowymi sukcesami naszych kolegów. Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zajął II miejsce, a funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie III miejsce w swojej kategorii wagowej. W klasyfikacji drużynowej zajęli II miejsce.

Na co dzień policjanci, a po godzinach sportowcy-siłacze: st. sierż. Karol Prawdzik z KPP w Gołdapi oraz st. post. Michał Koziatek z KPP w Szczytnie. Obaj wzięli udział w IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu RAW we Wrocławiu, które odbyły się w dniach 29-30 czerwca 2024 roku.

Obaj intensywnie trenują i dbają o to, by nie wypaść z formy. I tym razem ciężka praca treningowa oraz wysiłek zostały wynagrodzone. Policjant z gołdapskiej komendy zajął II miejsce na tegorocznych mistrzostwach w kategorii wagowej do 125 kg. Srebrny medal wywalczył podnosząc ciężar 300 kilogramów w martwym ciągu. Szczycieński policjant st. post. Michał Koziatek podniósł 285 kg w martwym ciągu i zajął III miejsce na podium w swojej kategorii wagowej.

Obaj policjanci startowali również w drużynie, reprezentując Policję. Po sportowych zmaganiach funkcjonariusze stanęli na podium, zajmując drużynowo II miejsce.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów!