Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pokłócił się z partnerką… ze złości powybijał szyby samochodów

Policjanci z Olsztyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem i uszkodzenie pięciu samochodów zaparkowanych na olsztyńskich osiedlach. 39-latek tłumaczył, że musiał wyładować frustrację po miłosnym niepowodzeniu.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uzyskali informacje o uszkodzonych i okradzionych pojazdach zaparkowanych w okolicach centrum miasta i olsztyńskiego Zatorza. Do zdarzeń doszło jednej nocy z 22 na 23 marca 2024 r. Policjanci zabezpieczyli nagrania monitoringów i ustalili tożsamość sprawcy. Zatrzymany 39-latek usłyszał 5 zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśnił, że pokłócił się ze swoją partnerką, a swój gniew postanowił wyładować na szybach przypadkowych samochodów. Przedmioty pozostawione w pojazdach miał zabierać „przy okazji”. Zatrzymany ma na swoim koncie wyroki za podobne przestępstwa, przed sądem odpowie jako recydywista. Został objęty policyjnym dozorem.

Film rozpoczyna biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie, następnie widać dwóch policjantów prowadzących zatrzymanego. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Film 87-243523.mp4

Pobierz plik 87-243523.mp4 (format mp4 - rozmiar 23.95 MB)

(jw/kh)

Powrót na górę strony