Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W dniu swoich 19-tych urodzin został tymczasowo aresztowany, bo znęcał się nad rodziną

Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Pisza, który wszczął awanturę domową z rodzicami i starszym bratem. Wyzywał domowników i prowokował ich do bójki trzymając w ręku nóż. Sprawca przemocy był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Usłyszał dwa zarzuty. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu młodego mężczyzny w dniu jego 19-tych urodzin.

Do policyjnego aresztu trafił 18-letni mieszkaniec Pisza podejrzany o stosowanie przemocy domowej wobec rodziców i starszego brata. Młody mężczyzna wszczął awanturę wyzywając domowników i prowokując ich do bójki trzymając w ręku nóż. Sprawca przemocy był pod działaniem alkoholu i środków odurzających. W trakcie zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim zawiniątko z marihuaną.

Po wytrzeźwieniu 18-latek usłyszał zarzut znęcania się nad rodzicami i starszym bratem. Śledczy ustalili, że mieszkaniec Pisza od blisko pół roku stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec najbliższych. W trakcie wszczynanych awantur ubliżał bliskim i groził im pozbawieniem życia. Do tego popychał ich, szarpał i wykręcał im ręce. Bił też ojca pięściami po ciele i niszczył sprzęty domowe. W trakcie ostatniej interwencji groził pozbawieniem życia bratu trzymając w ręku nóż.

18-latek usłyszał też drugi zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu młodego mężczyzny na okres 3 miesięcy. Decyzję tą wydał w dniu jego 19-tych urodzin.

Za popełnione przestępstwa młodemu mieszkańcowi Pisza grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(asz/kh)

  • Zabezpieczona marihuana
    Zabezpieczona marihuana
Powrót na górę strony