Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP/Nidzica: Za rozbój miał trafić na 2,5 roku do więzienia. Ukrywał się - został zatrzymany

Nidziccy kryminalni przy udziale policjantów z Sekcji Antyterrorystycznej KWP w Olsztynie zatrzymali nidziczanina, który był poszukiwany od marca bieżącego roku do odbycia 2,5 roku pozbawienia wolności. W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli paralizator i kilkadziesiąt ampułek morfiny. Zatrzymany jeszcze dzisiaj zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Tuż po godz. 20-tej w centrum Nidzicy doszło do zatrzymania 43-letniego mieszkańca Nidzicy, który od marca br. był poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez sąd w Nidzicy. Mężczyzna miał trafić do więzienia za dokonany wcześniej rozbój. Po uzyskaniu przez policjantów informacji, że mężczyzna może być uzbrojony, do zatrzymania włączono policjantów z Sekcji Antyterrorystycznej z KWP w Olsztynie.

 

Film Zatrzymany mężczyzna poszukiwany za rozbój

Pobierz plik Zatrzymany mężczyzna poszukiwany za rozbój (format mp4 - rozmiar 493.65 KB)

 

W trakcie przeszukania w mieszkaniu nidziczanina policjanci znaleźli i zabezpieczyli paralizator, 48 ampułek morfiny, 7 telefonów komórkowych. Jeszcze dzisiaj 43-latek zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi 2,5 roku.

Powrót na górę strony