Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Awantura w sklepie zakończyła się w policyjnej celi

Spożywał alkohol w sklepie, był wulgarny i agresywny, krzyczał, puszczał głośno muzykę z telefonu, wprowadził policjantów w błąd odnośnie swoich danych i zniszczył radiowóz – wobec uciążliwego klienta interweniowali ełccy policjanci. Nietrzeźwy 36-latek ze sklepu trafił do policyjnej celi.

W środę (01.11.2023 r.) policjanci zostali poproszeni o interwencję w sklepie w Ełku, gdzie obsługa miała problem z agresywnym klientem. Wyraźnie nietrzeźwy mężczyzna w obecności innych spożywał alkohol, krzyczał i był wulgarny. Był też arogancki i agresywny w stosunku do policjantów i nie reagował na prośby o zachowanie zgodne z prawem. Podczas legitymowania wprowadzał policjantów w błąd co do swoich danych osobowych.
Z uwagi na takie zachowanie 36-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Miał ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatami za popełnione wykroczenia na kwotę 700 złotych.
Ponadto trwają dalsze czynności w sprawie zniszczenia mienia. Mężczyzna w trakcie zatrzymania celowo uderzył w radiowóz, powodując pęknięcie powłoki lakierniczej. Jeśli wartość strat wyniesie ponad 800 złotych mężczyzna odpowie za przestępstwo. Jest to czyn zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(akdn/rj)

Powrót na górę strony