Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

22-latek włamał się do studia tatuażu, przygotował rzeczy do kradzieży, a uciekając zgubił dowód osobisty

22-latek włamując się do lokalu usługowego zapewne tego nie zaplanował… Nie dość, że zobaczyła go właścicielka, to uciekając z miejsca zdarzenia zgubił swój dowód osobisty. Został zatrzymany i odpowie za swoje czyny.

W niedzielę (03.09.2023 r.) policjanci dostali zgłoszenie o włamaniu w studiu tatuażu. Sprawca wszedł do środka lokalu nocą przez otwarcie uchylonego okna. Przespał się tam, a rano z ukradzionymi urządzeniami i akcesoriami został nakryty przez właścicielkę. Ostatecznie nie udało mu się wynieść sprzętu. Spłoszony mężczyzna uciekł. Jednak nie spodziewał się, że w pośpiechu na miejscu przypadkiem zgubił swój dowód osobisty.

Policjanci ustalili, że 22-latek jest osobą bez stałego miejsca zamieszkania. Już dwa dni później ustalili, gdzie dorywczo pracuje i zatrzymali go podczas wykonywania prac. Usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Z uwagi na to, że był już skazywany za podobne przestępstwa grozi mu wyższa kara – nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Policjanci sprawdzają i ustalają, czy mężczyzna może mieć związek z jeszcze innymi podobnymi zdarzeniami.

(akdn/kh)

Powrót na górę strony