Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy włamania i kradzieży pieniędzy zatrzymani przez policjantów

Kętrzyńscy kryminalni w wyniku podjętych czynności operacyjnych ustalili sprawców kradzieży z włamaniem do kasetki z pieniędzmi w jednym z hoteli na terenie powiatu kętrzyńskiego. Koledzy, 33 i 28-latek usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Część skradzionej gotówki została odzyskana. Za popełnione przestępstwo włamania grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (04.06.2023) kętrzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z treści którego wynikało, że włamano się do kasetki z pieniędzmi w jednym z hoteli mieszczących się na terenie powiatu kętrzyńskiego. Z przekazanych informacji wynikało, że skradziono 4500 złotych. Policjanci kryminalni z Kętrzyna od razu zajęli się sprawą. Już następnego dnia, czyli w poniedziałek (05.06.2023) zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie. Odzyskali również część pieniędzy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów kradzieży z włamaniem do których zarówno 33 i 28-latek się przyznali. Za kradzież z włamaniem Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(ep/kh)

Powrót na górę strony