Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani przez policjantów poszukiwani najbliższe miesiące spędzą w zakładzie karnym

Nidziccy policjanci zatrzymali kolejnych poszukiwanych. Mieszkaniec gminy Janowo spędzi rok w zakładzie karnym za przestępstwo przeciwko wolności. Drugi z mężczyzn ma do odbycia karę 105 dni za przestępstwo przeciwko mieniu. Natomiast nowomiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy byli poszukiwani przez sąd do obycia kary pozbawienia wolności. 53-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwo oszustwa, a 46-latka za przestępstwo kradzieży.

Nidzica

W poniedziałek (05.06.2023 r.) około godz. 9:00 w Muszakach, policjant dzielnicowy zatrzymał mieszkańca gminy Janowo. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Nidzicy za przestępstwo stosowania gróźb karalnych. 32-latek jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższy rok.

We wtorek (06.06.2023 r.) około godz. 8:00 w Nidzicy, policjanci podczas legitymowania ujawnili mężczyznę, który według zapisów w policyjnych bazach danych był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nidzicy.  Jak ustalono, 32-latek był poszukiwany do odbycia kary 105 dni pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został doprowadzony przez patrol policji do zakładu karnego.

Nowe Miasto Lubawskie

W poniedziałek (05.06.2023 r.) ok. godz. 18:30 w Bielicach dzielnicowi z Biskupca zatrzymali mieszkańca tamtejszej gminy, który uchylał się od wymiaru sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwo oszustwa. 53-latek w więzieniu spędzi najbliższe 150 dni.

Dwie godziny później ci sami policjanci w Biskupcu zatrzymali poszukiwaną 46-latkę. Mieszkanka tej gminy poszukiwana była przez sąd celem odbycia kary 45 dni pozbawienia wolności za kradzież.

Oboje noc spędzili w policyjnej celi. We wtorek (06.06.2023 r.) zostali doprowadzeni do zakładów karnych.

(ap/lm/kh)

Powrót na górę strony