Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali agresywnego nożownika

Gołdapscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który ranił partnerkę nożem. Ranna kobieta z urazem nogi została przetransportowana do szpitala. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (20.03.2023) około godziny 11:00. Wtedy to oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał informację o awanturze w jednym z mieszkań w centrum Gołdapi. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci prewencji. Na miejscu okazało się, że sprawca awantury chwycił za nóż i wbił go w udo swojej partnerce. Kobieta zachowała przytomność i sama wezwała pomoc.

Funkcjonariusze po dojechaniu na miejsce obezwładnili i zatrzymali agresora. Trafił on do policyjnego aresztu do wyjaśnienia sprawy. Zgromadzony materiał dowodowy pozwoli na przedstawienie 41-latkowi zarzutu uszkodzenia ciała. Dodatkowo prokurator postanowił zastosować wobec podejrzanego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania z pokrzywdzoną. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(cw/tm)

Powrót na górę strony