Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym sam zadzwonił na policję

36-letni mężczyzna zadzwonił na policję i powiedział, że jest poszukiwany. Poczekał na radiowóz i dobrowolnie oddał się w ręce funkcjonariuszy. Najbliższe kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Nietypowa interwencja miała miejsce we wtorek (14.03.2023 r.) około godziny 15:00. Do dyżurnego szczycieńskiej policji zadzwonił mężczyzna z informacją, że od około roku jest poszukiwany. Powiedział, gdzie obecnie przebywa i poprosił o przyjazd patrolu.

Funkcjonariusze udali się we wskazane przez zgłaszającego miejsce. W miejscu zamieszkania zastali 36-latka. Policjanci zweryfikowali dane mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych. Potwierdzili informację przekazaną w zgłoszeniu. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się.

Mundurowi zatrzymali 36-latka, który dobrowolnie oddał się w ręce funkcjonariuszy. Został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

(as/kh)

Powrót na górę strony