Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Biskupiec: Stwierdził, „że jest tak pięknie i mógłby wyjść przez balkon” – spadł z IV piętra i w stanie ciężkim trafił do szpitala

W jednym z mieszkań na terenie Biskupca odbywała się impreza, w której uczestniczyło 6 osób. Gdy po północy chcieli pójść do miasta jeden z biesiadników stwierdził, że „jest tak pięknie, że szkoda iść po schodach”. Postanowił zejść przez balkon – niestety trochę się przeliczył i spadł na ziemię z wysokości IV piętra. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala w Olsztynie.

Tragiczny finał imprezy w jednym z mieszkań na terenie Biskupca. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tej nocy w mieszkaniu przebywało 6 osób. Wszyscy spożywali alkohol. Gdy po północy postanowili pójść do miasta na imprezę jeden z uczestników zadziwił wszystkich. 34-latek spojrzał przez okno i stwierdził, „że jest tak pięknie, że wyjdzie przez balkon”. Jak powiedział tak zrobił. Z impetem ruszył w kierunku balkonu i wyskoczył z IV piętra. Wszyscy oniemieli. Natychmiast na miejsce przyjechała karetka pogotowia i z ciężkimi obrażeniami przewiozła 34-latka do szpitala w Olsztynie. Wstępnie wyklucza się, aby w zdarzeniu brały udział inne osoby. Mężczyzna jest operowany.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Gdy tylko będzie taka możliwość zostanie również pobrana krew do badań mężczyzny pod kątem sprawdzenia obecności alkoholu i ewentualnych środków psychoaktywnych.   

rp/in

Powrót na górę strony