Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzech nastolatków znalazło portfel z pieniędzmi i przyniosło go do piskiej komendy

Komendant Powiatowy Policji w Piszu, insp. Marcin Kubas osobiście podziękował trzem nastolatkom za ich wzorowe zachowanie. Aleksander, Patryk i Fabian znaleźli na chodniku, leżący w kałuży, portfel ze znaczną sumą pieniędzy i przynieśli go do piskiej komendy, by trafił do właściciela. Postawa tych młodych mieszkańców Pisza jest niewątpliwie wzorem do naśladowania nie tylko przez rówieśników, ale także nas wszystkich.

Komendant Powiatowy Policji w Piszu, insp. Marcin Kubas zaprosił do siebie trzech nastolatków, wraz z rodzicami, by osobiście się z nimi spotkać i podziękować im za to, co zrobili.

Kilka dni temu trzech 14-latków z Pisza, tj. Aleksander, Patryk i Fabian znaleźli leżący w kałuży portfel. Była w nim znaczna suma pieniędzy, ale nie było żadnych dokumentów. Chłopcy zachowali się uczciwie i przynieśli go do piskiej komendy, by trafił do właściciela. Tak też się stało.

Inspektor Marcin Kubas podziękował Aleksandrowi, Patrykowi i Fabianowi za ich wzorowe zachowanie oraz za postawę godną pochwały i najwyższego uznania. Dodał, że są oni niewątpliwie wzorem do naśladowania nie tylko przez rówieśników, ale także wszystkich dorosłych. Komendant pogratulował także rodzicom takich synów.

(asz/kh)

  • Bohaterowie z komendantem
    Bohaterowie z komendantem
  • Podziękowania od Komendanta
    Podziękowania od komendanta
  • Spotkanie z komendantem
    Spotkanie z komendantem
Powrót na górę strony