Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie ciągnika rolniczego z osobowym Suzuki

Między Nidzicą a Kozłowem ciągnik rolniczy z przyczepą zderzył się z samochodem osobowym marki Suzuki. W zdarzeniu brały udział 4 osoby. Jedna z nich została przetransportowana do Szpitala w Działdowie. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek (26.01.2023 r.) około godz. 9:30 na drodze wojewódzkiej W545 koło miejscowości Sątop (droga Nidzica-Kozłowo).

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 17-letni kierujący ciągnikiem rolniczym z naczepą przemieszczając się w kierunku Nidzicy, podczas wykonywania skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku 25-letniemu kierującemu samochodem osobowym marki Suzuki, co skutkowało zderzeniem się pojazdów.

Autem Suzuki podróżowały 3 osoby. W wyniku poniesionych obrażeń jeden z pasażerów został przetransportowany do szpitala w Działdowie. Pozostałym osobom oraz mężczyźnie z ciągnika rolniczego zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy na miejscu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego to mieszkańcy powiatu nidzickiego. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Podczas prowadzenia czynności przez policjantów prewencji oraz grupę dochodzeniowo – śledczą wraz z technikiem kryminalistyki droga była całkowicie zablokowana.

(ap/kh)

 

  • rozbity pojazd
    Miejsce zdarzenia drogowego
  • Pojazd uczestniczący w zdarzeniu
    Pojazd uczestniczący w zdarzeniu
Powrót na górę strony