Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na trasie Trygort-Przystań. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej na trasie Trygort-Przystań. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kobieta kierując audi na łuku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Pomimo podjętej próby reanimacji, mieszkanka Węgorzewa zmarła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku.

W czwartek (19.01.2023 r.) około godz. 10:00 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Trygort-Przystań. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki audi na łuki drogi, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków i uderzyła w drzewo.  Pomimo podjętej na miejscu reanimacji 25-letnia mieszkanka powiatu węgorzewskiego zmarła.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci zabezpieczyli ślady i pojazd oraz przeprowadzili oględziny. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

(af/kh)

  • Zdarzenie drogowe na trasie Trygort-Przystań
    Zdarzenie drogowe na trasie Trygort-Przystań
Powrót na górę strony