Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłki siatkowej służb mundurowych o Puchar Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień w Olsztynie

W hali sportowej 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie odbył się kolejny Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie. Do rozgrywek stawiło się 8 zespołów reprezentujące wszystkie formacje mundurowe. Na podium stanęli ubiegłoroczni zwycięzcy - policyjni reprezentanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

W dniach 3-4 października 2019 r. w hali sportowej 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie odbył się już tradycyjnie Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie.
W zawodach uczestniczyło 8 zespołów reprezentujących wszystkie formacje mundurowe:

- 4. Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej w Olsztynie;
- Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie;
- Areszt Śledczy w Olsztynie;
- Placówka Straży Granicznej w Olsztynie;
- RDLP w Olsztynie;
- Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie;
- Straż Miejska w Olsztynie oraz
- Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu (po raz drugi).

Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, obroniła ubiegłoroczny tytuł. Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy odebrali z rąk Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Olsztynie ppłk. Mariusza Sztorca pamiątkowe puchary i statuetki. Najlepszym rozgrywającym turnieju został funkcjonariusz KWP w Olsztynie mł. insp. Przemysław Polechoński, obecnie Naczelnik Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
Rozgrywki po raz kolejny pokazały, że sportowa rywalizacja może odbywać się zgodnie z zasadami fair play, a tego rodzaju inicjatywy są wspaniałą okazją do integrowania się. Policjanci biorący udział w turnieju zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry, który do ostatnich chwil dostarczył wielu sportowych emocji.

(ab/rj)

  • Funkcjonariusze biorący udział w zawodach
  • Funkcjonariusze biorący udział w zawodach
  • Funkcjonariusze biorący udział w zawodach
  • Funkcjonariusze biorący udział w zawodach
  • Funkcjonariusze biorący udział w zawodach
  • Funkcjonariusze biorący udział w zawodach