Mrągowscy policjanci otrzymali iBlow - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mrągowscy policjanci otrzymali iBlow

Nowoczesny alkomat iBlow pozwalający na szybki pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu otrzymali mrągowscy policjanci. Prezent ten posłuży funkcjonariuszom podczas codziennych służb, a tym samym usprawni ich pracę.

Alkomat iBlow to profesjonalny alkomat przesiewowy pozwalający na szybkie pomiary bez użycia i wymiany ustnika. Alkomat został wyposażony w nowoczesny platynowy sensor elektrochemiczny typu Suracell o bardzo wysokiej dokładności i dużej wytrzymałości. Nowoczesne urządzenie nie tylko wskazuje, że osoba poddana badaniu jest pod wpływem alkoholu, ale także pokazuje jakie jest stężenie alkoholu w organizmie.
To nowoczesne urządzenie zostało zakupione przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mrągowie i przekazane na ręce insp. Andrzeja Skola Komendanta mrągowskiej policji przez Elżbietę Mierczak Kierownika GOPS i Piotra Piercewicza Wójta Gminy Mrągowo. Alkomat będzie wykorzystywany przez policjantów podczas codziennych działań w celu podwyższenia poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy.

(dk/rj)

  • Przekazanie Iblow
  • Przekazanie Iblow
  • Przekazanie Iblow