Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

Jednym z ważnym elementów wyszkolenia policjanta jest posiadanie przez niego odpowiednich umiejętności strzeleckich. Muszą być one utrwalane i doskonalone, dlatego m.in. w tym celu zorganizowane zostały „Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie”, które w tym roku są także jednym z elementów obchodów jubileuszu 100-lecia powstania Policji Państwowej.

Policyjne zawody strzeleckie odbędą się na strzelnicy LOK w Olsztynie (Al. Wojska Polskiego 32A) w czwartek 27 czerwca 2019 roku. Oprócz konkurencji strzeleckich, w których udział wezmą policyjne reprezentacje poszczególnych jednostek i wydziałów, gospodarze przygotowali również zawody strzeleckie w kategorii „VIP” - konkurencję skierowaną do dwuosobowych drużyn składających się z kierowników poszczególnych jednostek/komórek organizacyjnych Policji oraz zaproszonych przez nich przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, bądź innych zaprzyjaźnionych służb mundurowych.

Poza rywalizacją strzelecką odbędzie się również pokaz broni oraz sprzętu policyjnego będącego na wyposażeniu Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji i Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie.

W imieniu gospodarza zawodów Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie serdecznie zapraszamy do czynnego udziału i kibicowania uczestnikom zawodów. Bliższych informacji dotyczących powyższego przedsięwzięcia udzielą instruktorzy Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie (tel. 89 522 44 56)

(rr/tm)