Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działdowo, Elbląg: Posiadali narkotyki – usłyszeli zarzuty

Działdowscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Działdowa, który posiadał przy sobie 8 woreczków strunowych z zawartością amfetaminą. Policjanci z Elbląga skontrolowali 23-latka, który miał przy sobie niewielkie ilości marihuany. Podejrzanym grożą kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Dziś tj.(09.08.2018r.) w godzinach nocnych policjanci podczas patrolowania jednej z ulic miasta Działdowa zauważyli mężczyznę, który na widok jadącego radiowozu zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci postanowili go wylegitymować. Szybko na jaw wyszedł powód takiego zachowania, Funkcjonariusze podczas kontroli osobistej znaleźli u niego 8 woreczków z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

  • Zabezpieczona amfetamina Zabezpieczona amfetamina
    Zabezpieczona amfetamina

Jego los podzielił 23-latek, którego skontrolowali elbląscy policjanci. Sytuacja miała miejsce chwilę po północy przy ul. Kręgielnej w Elblągu. Tam policyjny patrol legitymował 23-letniego mężczyznę. W trakcie kontroli mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci sprawdzili czy nie posiada on przedmiotów zabronionych.

Okazało się, że w kieszeni spodni miał foliowe zawiniątko, a w nim roślinny susz o charakterystycznym zapachu. Narkotykowy tester wykazał, że jest to marihuana. 23-latek został zatrzymany.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kr/kn/in