Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kętrzyn: Seminarium Analityków Kryminalnych Straży Granicznej

W centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie odbyło się seminarium analityków kryminalnych, w którym uczestniczyli przedstawiciele Komendy Powiatowej w Kętrzynie.

W dniach 5-7 czerwca 2018 roku w Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie odbyło się coroczne Seminarium analityków kryminalnych Straży Granicznej. W seminarium uczestniczyli także przedstawiciele Komendy Powiatowej w Kętrzynie asp. szt. Daniel Leśniak oraz st. sierż. Jacek Szawkowski. Obecność doświadczonych funkcjonariuszy policji i możliwość zapoznania się z konkretnymi przykładami działań służbowych związanych z ustaleniem składników majątkowych, w znaczny sposób przyczyniła się do osiągnięcia celu seminarium. Wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami różnych służb i instytucji jest bardzo istotnym elementem działalności służbowej i w znaczący sposób przyczynia się do podniesienia jej efektywności.

Organizujący seminarium wyraził podziękowanie dla Policji, oraz wyraził nadzieję na dalszą współpracę, nie tylko w obszarze kryminalnej analizy operacyjnej. Policjanci serdecznie dziękują za zaproszenie.

(ab/tm)

  • Uczestnicy seminarium
    Uczestnicy seminarium