Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Węgorzewo

Węgorzewo: Policjanci zadbali o bezpieczeństwo 23-latka, który nocą wracał do domu

Policjanci dbają o bezpieczeństwo każdego mieszkańca. Tej nocy mógł się o tym przekonać 23-letni mieszkaniec Węgorzewa. Mężczyzna podziękował za to, że został wyposażony w elementy odblaskowe i mógł bezpiecznie poruszać się pieszo po jezdni.

Wczoraj około godziny 23.30 do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie przyszedł 23-letni mężczyzna. Mieszkaniec Węgorzewa pomimo tak późnej pory chciał podziękować policjantom za wzorową postawę i sposób w jaki go potraktowali.

Wszystko zaczęło się po godzinie 22.00. Do oficera dyżurnego zadzwonił mężczyzna z informacją, że jego brat idzie drogą poza obszarem zabudowanym bez odblasków. Zgłaszający jako kierowca miał świadomość, że brat może znajdować się w niebezpieczeństwie. Funkcjonariusze sprawdzili wskazaną trasę. Nie napotykając mężczyzny, zostawili elementy odblaskowe zgłaszającemu, który przekazał je swojemu bratu. 23-latek, już ubrany w odblaski otrzymane od policjantów przyszedł do komendy. Podziękował, że policjanci zadbali o jego bezpieczeństwo.

af/in