Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Dzień kandydata - dowiedz się, jak wygląda rekrutacja do Policji

Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie informuje o rozpoczęciu cyklu spotkań pod nazwą „Dzień Kandydata”.

W każdą trzecią sobotę miesiąca 2018 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów i spróbować swoich sił na torze sprawnościowym.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2018 r. w auli sportowej przy ul. Żołnierzy 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej 3 ( dawniej ul. Pstrowskiego 3) w Olsztynie. Informacja o kolejnych terminach będzie umieszczana na tydzień przed spotkaniem na stronie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl oraz portalach społecznościowych: Facebook i Twitter.

Ważne!

Kandydat, którego stan będzie wskazywał, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie, nie zostanie dopuszczony do ćwiczeń. Przystępując do części sprawnościowej, wskazane jest posiadanie ubezpieczenia NW (tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmującego okres, w którym zawiera się w/w termin spotkania.

(mb/rj)