Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warm.: Poszukiwany listem gończym zatrzymany w województwie podlaskim

Mężczyzna poszukiwany przez ornecką policję, został zatrzymany na terenie prywatnej posesji w województwie podlaskim. 48-letni mieszkaniec Ornety poszukiwany był listem gończym przez lidzbarski sąd za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego.

Orneccy kryminalni zajmujący się poszukiwaniami osób wytropili 48-letniego mężczyznę, za którym lidzbarski sąd wydał list gończy. Ich praca operacyjna pozwoliła na uzyskanie informacji, że ukrywa się on na terenie województwa podlaskiego. Poszukiwany mieszkaniec Ornety był przekonany, że zmiana miejsca zamieszkania uchroni go od poniesienia konsekwencji prawnych za popełnione przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

Orneccy kryminalni zwrócili się z pomocą do funkcjonariuszy sąsiedniej jednostki o sprawdzenie wytypowanego adresu. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi jednego z mieszkań w powiecie wysokomazowieckim 48-latek był bardzo zaskoczony ich wizytą. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

mk/in