Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: „Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna”

Słowa Seneki przyświecały przedszkolakom z Przedszkola Samorządowego „ Juniorek”, które wczoraj obchodziły Święto Niepodległości. Najmłodsi przygotowali wspaniały program artystyczny, który wzruszył zaproszonych gości.


11 listopada  obchodziliśmy  Święto Niepodległości. W poniedziałkowe południe w Przedszkolu Samorządowym „ Juniorek” w Kieźlinach odbył się piękny występ przygotowany przez najmłodszych obywateli – małych przedszkolaków. Na występy przybyło bardzo dużo zaproszonych gości- w tym przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
W biało-czerwonych strojach, wiankach i żołnierskich mundurach dzieci przedstawiły imponujący program artystyczny. Przepięknie recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały znane pieśni oraz pięknie tańczyły w rytm patriotycznych piosenek. Za swój występ nagrodzone zostały  wielkimi brawami, nie zabrakło też łez wzruszenia.  Dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym zostały wyróżnione nagrodami i pamiątkowymi dyplomami, a dla wszystkich przedszkolaków znalazły się słodkie upominki oraz odblaski na jesienne dni przekazane przez Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie- mł.insp. Roberta Zalewskiego.

 

(mk/rj)