Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn/Biskupiec: Policjanci zlikwidowali marihuanę i zabezpieczyli narkotyki

Tylko w ciągu dwóch dni policjanci na terenie Olsztyna i Biskupca znaleźli w mieszkaniu i garażu plantację marihuany, znaczne ilości narkotyków, wagi elektroniczne, amunicję oraz pieniądze w polskiej walucie.

Policjanci kryminalni z Biskupca i Olsztyna zwalczając przestępczość narkotykową, zatrzymali dwóch mężczyzn, z których jeden prowadził swój proceder na terenie gminy Biskupiec, a drugi na terenie Olsztyna.

Olsztyńscy kryminalni znaleźli wczoraj (10.10.2017r) w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca miasta 160 g marihuany, 2 wagi elektroniczne, pieniądze w kwocie 8400zł oraz nabój do broni myśliwskiej. W dniu dzisiejszym usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wnioskuje o zabezpieczenie znalezionych pieniędzy na poczet przyszłej kary.

Policjanci z Biskupca ujawnili i zlikwidowali narkotykową plantację, która mieściła się w garażu należącym do mieszkańca budynku wielorodzinnego w gm. Biskupiec. U 32- latka policjanci zabezpieczyli 2 rosnące krzaki oraz 3 suszące się już rośliny. Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i dziś usłyszy zarzuty za posiadanie i uprawę konopi indyjskich. Mieszkaniec gminy Biskupiec w przeszłości odbywał już karę pozbawienia wolności.

 

 

(ik/rj)

 

Ładowanie odtwarzacza...